Oponyprzez.net to renomowany sklep z oponami online. Nasza firma działa na rynku od ponad dziesięciu lat. Branża oponiarska nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Z naszych usług skorzystało tysiące zadowolonych klientów. Wśród kupujących są zarówno znane polskie firmy, a także grono klientów indywidualnych. Każda osoba, która odwiedza nasz sklep z oponami online, jest przez nas traktowana z odpowiednim profesjonalizmem. Potrzeby naszych klientów, a także ich zadowolenie z oferowanych przez nas produktów, traktujemy priorytetowo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo opony sprawdzonych producentów, które mają gwarancje jakości. Posiadamy opony do wszelkiego rodzaju maszyn, dopasowane do indywidualnych potrzeb konsumenta. Nasz sklep z oponami online może pochwalić się szeroką ofertą, w której znajdują się:

  • Opony letnie
  • Opony zimowe
  • Opony całoroczne

Posiadamy zarówno nowe opony jak i opony bieżnikowane, z podziałem na:

  • Opony ciężarowe
  • Opony dostawcze
  • Opony osobowe
  • Opony rolnicze
  • Opony motocyklowe
  • Opony Quadowe

Sklep z oponami online, który nie zawodzi

Sklep z oponami online Oponyprzez.net to sklep, który mimo wieloletniego doświadczenia ciągle się rozwija. Dążenie do doskonałości i samorealizacja to bardzo ważny czynnik. Z tego względu cały czas pracujemy i poprawiamy funkcjonalności naszej strony internetowej, tak aby zakupy były intuicyjne, szybkie i przyjemne. Przejrzyste kategorie pozwalają w łatwy sposób dotrzeć do poszukiwanych treści i równie prosto dokonać zakupu online.

Dzięki wieloletnim współpracą z producentami opon oraz z dostawcami sklep z oponami online Oponyprzez.net wypracował sobie możliwość sprzedaży opon po niezwykle atrakcyjnych cenach. Wszystko to przy zachowaniu stosunku jakości oferowanych produktów do ceny. Dodatkowo każdy z naszych produktów można zakupić w wygodnym systemie ratalnym.

Cały asortyment jaki można zakupić w naszym sklepie posiada opcję dowozu bezpośredniego. Firmy kurierskie, z którymi współpracujemy oferują dostawę na terenie całego kraju w konkurencyjnych cenach.

Opony to nasza specjalność

Korzystając z naszych usług każdy nasz klient ma możliwość kontaktu z konsultantem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór opon to niejednokrotnie wyjątkowo trudny proces. Opony to sprzęt specjalistyczny, a ich oznaczenia wielokrotnie są niezrozumiałe dla niedoświadczonego użytkownika. Właśnie wtedy z pomocą przychodzi sklep z oponami online Oponyprzez.net, który zapewnia możliwość konsultacji ze specjalistą z branży oponiarskiej. Nasi pracownicy to świetni fachowcy znający się na niuansach związanych z doborem ogumienia do maszyn specjalistycznych.

Ponadto prowadzimy również bloga, na którym publikujemy artykuły na temat opon, wyniki testów oraz poradniki dla kierowców. Mamy także swoje profile na portalu Facebook, a także Instagramie, które charakteryzują się luźniejszym podejściem do branżowych tematów.

Comments are closed.