W sklepie internetowym Wally kupisz wszystko, czego potrzebujesz do dekoracji lub organizacji pracy w biurze. Od 2009 roku Wally jest jednym z pierwszych sprzedawców w sieci artykułów dekoracyjnych na miarę. Klienci mają do wyboru asortyment w postaci fototapet, tablic suchościeralnych, planerów, plakatów czy nawet obrazów, które będą pasować do wystroju wnętrza. Dzięki nim udekorujesz swoje mieszkanie, zadbasz o organizację czasu pracy w zespole lub stworzysz miły prezent dla bliskiej osoby. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zacznij z nami współpracę!

Duży wybór tablic według przeznaczenia – edukacyjne, dla gastronomii, promocyjne i wiele innych

Niezbędne do pracy w korporacji, mniejszej firmie lub w szkole stają się tablice suchościeralne. To rozwiązanie uniwersalne dla każdego, kto chce wprowadzić do swojego życia prywatnego lub zawodowego doskonałą organizację zadań. Tablice magnetyczne poprawią komfort pracy, jakość szkoleń i burzy mózgów. To również doskonała alternatywa dla szkół, w których nadal używane są stare, zielone tablice. Tablice magnetyczne zachowają swoje doskonałe walory na wiele lat, a zmywanie napisów jest banalnie proste. To rewelacyjny produkt, który można całkowicie spersonalizować, wybierając odpowiednie rozmiary, kolor ramy czy wykończenie. 

Artykuły biurowe to nie wszystko. Zobacz kolekcję pięknych fototapet 3D

Fototapety 3d są świetnym sposobem na zagospodarowanie pustej ściany w pokoju. Trójwymiarowa dekoracja na ścianę sprawdzi się w pokoju dziecka, kuchni, sypialni lub w przedpokoju. Na Wally.com.pl kupisz fototapety powiększające wnętrze. Jest to tzw. efekt złudzenia optycznego. Odległa linia horyzontu, długi i ginący korytarz lub przestronna łąka. Wszystkie te grafiki pomogą Ci dokonać metamorfozy wnętrza. Prezentowane kompozycje, w bogatych wzorach kolorystycznych, stworzą niesamowite kompozycje. Wybierz już teraz spośród setki kolekcji!

 

Comments are closed.