Wybierając stół na taras, nie można zdawać się na przypadek. Nowy mebel powinien z jednej strony stanowić spójną część aranżacji, a z drugiej wyróżniać się wysoką trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Wśród ogromu dostępnych wariantów wciąż największą popularnością cieszą się modele z drewna. Jaki model wybrać, aby zyskać piękną dekorację i solidne wyposażenie na długie lata? Sprawdź!

Tekowy stół na taras – powiew egzotyki w ogrodzie        

Chcesz stworzyć atrakcyjną i w pełni funkcjonalną jadalnię na świeżym powietrzu? W takim razie w sercu aranżacji ustaw stół na taras wykonany z drewna tekowego. Solidne, pięknie wybarwione stoły cieszą się w ostatnich sezonach ogromną popularnością. I nic w tym dziwnego – surowe, nieregularnie usłojone stoły celująco zdają egzamin w wymagającym, zewnętrznym środowisku. Rosnąca w azjatyckich lasach monsunowych teczyna ma inny skład niż gatunki występujące w Europie.  Egzotyczne drewno nasycone jest kwasem krzemowym i substancjami oleistymi. Specyficzny skład sprawia, że meble tekowe są twarde, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, wysoka i niska temperatura, woda, a nawet ostre środki chemiczne. Pielęgnacja stołów z drewna tekowego nie jest czasochłonna ani problematyczna. Z czasem na ich powierzchni może pojawiać się srebrzysty nalot, który doda meblom szlachetności.

Stoły drewniane i meble rattanowe Vimine – meble dla wymagających 

Zastanawiasz się, gdzie kupisz starannie wykonany, przyjazny środowisku drewniany stół na taras? Poszukiwania nowego wyposażenia zacznij od przejrzenia katalogu marki Vimine. Drewniane stoły i meble rattanowe Vimine tworzone są ręcznie z najwyższą precyzją z surowców pozyskiwanych z ekologicznych źródeł (na przykład recyklingu). 

Comments are closed.