Dzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu, dlatego jeśli masz ogród to świetnym rozwiązaniem będzie wyposażenie go w odpowiednie dla potrzeb Twojego malucha elementy aranżacji. Oferta jest tu naprawdę szeroka, bo producenci proponują zakup całych placy zabaw – huśtawki, zjeżdżalnie, mini ścianki wspinaczkowe – tu wybór jest naprawdę szeroki. Sprawdźmy, jakie huśtawki lub zjeżdżalnie warto wybrać do swojego ogrodu?

Huśtawki – jakie wybrać?

W temacie huśtawek podstawowym kryterium powinien być wiek dziecka. Najmłodszym lepiej wybrać warianty kubełkowe, dzięki którym mamy pewność, że maluch będzie bezpieczny, że nie wyśliźnie się podczas zabawy. Dla starszych użytkowników możliwości jest znacznie więcej, o czym przekonasz się sprawdzając ofertę gardenspace.sk. Dziecko, które już naprawdę stabilnie stąpa po świecie, jest świadome swoich możliwości i potrafi doskonale utrzymać równowagę właściwie w każdej sytuacji – może korzystać z huśtawki bez zamknięcia i oparcia, chociaż trzeba mieć świadomość, że takie umiejętności mają dopiero dzieci w wieku przedszkolnym, nawet koło 5 roku życia.

Ale liczy się nie tylko huśtawka, a również cała konstrukcja, na której się ona znajduje. Trzeba pamiętać, że całość musi być stabilna. Całość nie może być zbyt lekka, nie może się też chybotać, ponieważ stwarza to potencjalne zagrożenie dla młodych użytkowników.

A co ze zjeżdżalnią?

Zjeżdżalnia jest kolejnym fajnym rozwiązaniem zapewniającym dzieciom świetną zabawę. W ofercie sklepów bez problemu można znaleźć plastikowe zjeżdżalnie, w różnych kolorach, dzięki czemu można wybrać coś, co przypadnie do gustu naszemu maluchowi. Wybierając zjeżdżalnię można wybrać wariant uniwersalny, który posłuży naszemu dziecku przez długi czas.

 

Comments are closed.

http://jnbfgk.com/kask-jezdziecki-zadbaj-o-swoje-bezpieczenstwo-i-komfort/ https://swissies.pl/dapps-i-defichain-co-nalezy-wiedziec-na-ten-temat/ https://balltraps.com/czas-na-rozwoj-firmy/