W obecnych czasach przywiązuje się ogromną uwagę do wyglądu. Ludzie bardzo dbają o cerę, figurę, panie chętnie robią sobie makijaż i dbają o paznokcie. Dla wielu z nich zadbany wygląd jest bardzo istotny w rozwoju kariery. Zadbana kobieta nie powinna zapominać także o paznokciach.

Metody pielęgnacji paznokci

Metod pielęgnacji paznokci jest bardzo wiele. Jedną z najbardziej popularnych jest nakładanie akrylu. Metoda ta jest przez panie uwielbiana ze względu na długotrwałość jej efektu. Paznokcie, na których nałożony jest akryl, są mniej łamliwe oraz nie rozdwajają się. Dzięki nałożeniu na paznokcie akrylu płytka paznokcia ma możliwość regeneracji i odbudowy. Metoda akrylowa zdobienia paznokci zyskała wiele zwolenniczek także przez to, że umożliwia ona ich wydłużenie.

Dlaczego warto nałożyć akryl u profesjonalistki?

Metoda akrylowa zdobienia paznokci wymaga dużej dokładności. Tylko dobrze dobrany tips i nałożony akryl daje zjawiskowy efekt. Profesjonalne manicurzystki posiadają odpowiednie kosmetyki i narzędzia potrzebne do prawidłowego wykonania zabiegu.

Jak wygląda nakładanie akrylu?

Nakładanie akrylu wymaga specjalnego przygotowania dłoni. Powinny one zostać zdezynfekowane, gdyż przed nałożeniem akrylu usuwa się skórki. Istnieje wtedy możliwość pojawienia się niewielkiej ilości krwi. Manicurzystka specjalnym pilnikiem szlifuje naturalną płytkę, a następnie odtłuszcza ją. Dopiero tak przygotowany paznokieć nadaje się do dalszych działań. Podczas doboru tipsów warto zwrócić szczególną uwagę na ich szerokość. Źle dobrana sprawi, że paznokcie nie będą wyglądać estetycznie. Manicurzystka rozprowadza akryl z tipsów w stronę naturalnej płytki w celu uzyskania równomiernej grubości paznokcia. Tipsy można następnie piłować lub przyciąć. Każda z pań może wybrać sobie kształt paznokci i dopasować idealną długość. Co kilka tygodni powinno się uzupełniać ilość akrylu na naturalnej płytce, aby odrosty nie były widoczne. Dzięki metodzie akrylowej naturalna płytka ma szanse się odbudować. Metoda akrylowa zdobienia paznokci, to idealne rozwiązanie dla osób, które mają je połamane lub poobgryzane.

Brzydkie, połamane i brudne paznokcie źle świadczą o kobiecie. Sprawiają, że jest ona odbierana jako niechlujna. Dbając o wygląd zewnętrzy nie można zapominać o swoich dłoniach. Zadbana kobieta jest lepiej postrzegana, ma większą pewność siebie i dobrze czuje się w każdej sytuacji. W świecie, w którym ciągle podlega się ocenie warto pamiętać o każdym aspekcie swojego wyglądu i sprawić by był on jak najlepszy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-akrylowa/.

Comments are closed.

zobacz wiecej https://gethotels.pl/przemyslane-detale-w-twoim-wnetrzu-stoliki-pomocnicze-i-kwietniki-w-stylu-loft/ https://gosciniecmurckowski.pl/delikatnosc-i-surowosc-konsola-waska-do-przedpokoju-w-stylu-loft/