Ogród to doskonałe miejsce na relaks – zaaranżowanie takiej przestrzeni jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej! Ogród może być miejscem relaksu, ale też przestrzenią zabaw dla dzieci czy strefą, w której spotykamy się w gronie znajomych. Jedną z propozycji na zaaranżowanie takiej przestrzeni jest wygodny fotel ogrodowy. Jakie modele foteli proponują projektanci?

Jaki powinien być wygodny fotel ogrodowy?

Nowoczesny ogród to przede wszystkim piękne i trwałe meble. Wygodny fotel ogrodowy powinien być zarówno dostosowany do potrzeb użytkownika, jak również odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Wygodny fotel ogrodowy to mebel, który ma wpisywać się w konkretne trendy, ale też cieszyć oczy przez szereg lat. Współcześnie fotele tworzone są z olbrzymią precyzją i dbałością o detale – posiadają profilowane oparcia, podłokietniki. Współcześnie wygodny fotel ogrodowy może być elementem większego kompletu, lub  też występować samodzielnie – wybór należy od nas.

Jaki wygodny fotel ogrodowy wybrać?

Szeroki wybór foteli pozwoli na wybranie idealnego modelu, dopasowanego do potrzeb. Wygodny fotel ogrodowy wykonywany jest m.in. z technorattanu – takie fotele łączą doskonały design, ale też wysoką odporność na uszkodzenia, ścieranie, wilgoć. Meble technorattanowe dostępne są w rozbudowanych kolekcjach, przez co możliwe jest tworzenie autorskich zestawów, odpowiednich na nasz taras czy do ogrodu.

Drugą propozycją są krzesła rattanowe. Taki wygodny fotel ogrodowy z pewnością przyciągnie wzrok. Meble rattanowe tworzone są z pnączy pochodzących wyłącznie z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że tworzenie tego typu mebli nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Atutem jest fakt, że meble takie wyplatane są ręcznie. Dzięki temu są one niepowtarzalne.

Comments are closed.