W sytuacji, gdy prowadzimy działalność gospodarczą, mogą wystąpić miesiące, w których faktur jako dokumentów jest kilkadziesiąt a nawet i więcej. Doprowadzić to może do zaginięcia niektórych z nich. Szczególnie, gdy występują na papierze. Jeżeli współpracujemy z biurem rachunkowym, warto mieć uporządkowaną księgowość, by uniknąć niepotrzebnego stresu i nerwów na koniec miesiąca. 

Darmowy program do faktur

Taxon posiada wiele biur w całej Polsce. Możesz zacząć współpracę jakkolwiek Ci wygodnie – stacjonarnie lub online. Biuro rachunkowe w Lublinie jest jednym z nich. Od wielu lat zajmuje się usługami księgowymi dla firm. Dodatkowo, Taxon stworzył specjalne narzędzie – aplikację, która jest nowoczesna i prosta w obsłudze. Dzięki niej w szybki i łatwy sposób wystawisz fakturę lub dodasz dokumenty kosztowe.

Program do fakturowania Taxon posiada szereg możliwości. Oprócz łatwego wystawiania faktur VAT, dodasz swoich kontrahentów, otrzymasz raporty kosztów i informacji o podatkach za każdy miesiąc, a także połączyć ją ze swoim biurem rachunkowym. 

Posiadasz jednoosobową działalność gospodarczą i wystawiasz maksymalnie 10 faktur w miesiącu? Aplikacja Taxon pozwoli Ci na darmowy dostęp. W przypadku większej ilości faktur, istnieje subskrypcja płatna. Sprawdź program do faktur Taxon, załóż darmowe konto pobierając aplikację ze sklepu Google Play- https://play.google.com/store/apps/details?id=taxononline.app

Monitorowanie i doradztwo podatkowe w jednym miejscu

Na bieżąco, z poziomu aplikacji, możesz monitorować ewentualne zaległości w podatkach. Dzięki temu nic Ci nie umknie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skorzystasz z dedykowanego czatu w aplikacji i wyślesz wiadomość tekstową do księgowego. Bez konieczności wizyt w biurze rachunkowym lub długich maili. Przekonaj się, jakie korzyści zyskasz z programem do faktur Taxon. Usprawnij swoją codzienną pracę i zintegruj firmę z biurem rachunkowym. Postaw na sprawdzone narzędzie!

Comments are closed.